21 SANİYENİZ VAR! Renkli Y’lerin içinde gizlenmiş X harfini bulabilir misiniz?

Sadece 21 saniyede bu renkli Y’lerin içinde saklı olan tek X’i bulmanız için sizi zorlayan bu güçlü zeka oyunu ile bilişsel maharetlerinizi test edin – şayet bulursanız, görünüşe nazaran yüksek bir IQ’nuz var demektir.

Düzenli olarak bir beyin jimnastiği yaparsanız, öğrenme yeteneğinizi, sorun çözme hünerlerinizi ve hafızanızı geliştirmeye yardımcı olmak için bilişsel marifetlerinizi kullanacaksınız.

Zeka oyunları, sizi kalıpların dışında düşünmeye zorlayan bir tıp bilmecedir ve birebir vakitte zihninizi odaklamanın olağanüstü bir yoludur.

Bilişsel hünerlerinizi test etmeniz için yeni bir zeka oyunumuz var. Görünüşe nazaran, sırf ‘yüksek IQ’lu’ şahıslar, 21 saniyede bu bulmacayı çözebilir.

Renkli zeka oyununda, çoğunlukla tıpkı harfi çeşitli renklerde tekrar tekrar göreceksiniz – ancak bir tuhaflık var.


Bakmak için gereğince vakit harcarsanız mutlaka görürsünüz – lakin bulmacayı hazırlayanlara nazaran, sadece yüksek IQ’lu bireyler onu 21 saniye içinde görebilir.

Resimde bir dizi Y göreceksiniz – fakat bulmaya çalıştığınız harf X. 13 satır ve 31 sütun var, bu nedenle denetim etmek için süratli olmanız gerekir.

Onu fark ettin mi? Şayet zorlanıyorsanız, karşılığı aşağıda yayınladık, bu yüzden aşağı inmeden evvel düzgün bir deneme yaptığınızdan emin olun.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir