Nihat Kahveci’nin canlı yayında yaptığı heykel önerisi Fenerbahçe taraftarını ikiye böldü

Fenerbahçe’nin Alanyaspor’u 3-1 mağlup ettiği maçı yorumlayan Nihat Kahveci, bu dönem Muhteşem Lig’e damga vuran sarı-lacivertlilerin yıldızı Enner Valencia ile ilgili övgü dolu tabirler kullandı. Kahveci ayrıyeten Fenerbahçe topluluğuna da sürpriz bir teklifte bulundu.

“ALEX’İN YANINA HEYKELİNİ DİKSİNLER”

Valencia’nın maç performansını kıymetlendiren Kahveci, “Alex’ten sonra rekor kırdı. Bir dönemde toplamda 29 gol atarak Fenerbahçe tarihine geçti. En kritik maçta 2 gol attı, 2 net duruma girdi, 90+2’de defans yaptı ve ‘sahada önder benim’ dedi. Fenerbahçe topluluğuna da sürpriz bir teklifte bulunan Kahveci, “Eğer dönem sonu Fenerbahçe şampiyon olursa Alex’in yanına heykelini diksinler.” sözlerini kullandı.

FENERBAHÇE TARAFTARINI İKİYE BÖLDÜ

Nihat Kahveci’nin bu sözleri toplumsal medyada sarı-lacivertli taraftarları ikiye böldü. Bir küme Fenerbahçeli, Kahveci’nin dediği üzere Valencia heykelinin dikilmesi gerektiğini belirtti. Bir küme ise Valencia’nın tek dönemlik performansı nedeniyle Alex ile kıyaslanmayacağını ve heykelin dikilmemesi gerektiğini tabir etti.

Sosyal medyada yapılan yorumlar şöyle:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir